Beyza Naz Deniz

Psikoloji lisans eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi ve Çek Cumhuriyeti Masaryk Üniversitesi’nde tamamlayarak 2012 yılında mezun oldu. Mezuniyetinin ardından Yeniden Sağlık ve Eğitim Derneği’nde Genç Ruh Projesi kapsamında psikolog olarak görev aldı. 2014 yılında İstanbul Arel Üniversitesi’nde  Klinik Psikoloji yüksek lisans çalışmalarına başladı ve 2016 yılında tez çalışmasını bitirerek mezun oldu. 

İstanbul Arel Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Araştırma Uygulama Merkezi’nde Klinik Psikolog olarak 18 ay süreyle çalıştı. 

2016 yılında İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Enstitüsü’nde doktora eğitimine başladı. Kognitif Terapi, Rorschach, T.A.T. ve Psikodinamik yönelimli psikoterapi eğitimleri aldı. Çalışma ve ilgi alanları yetişkin psikoterapisi, psikanalitik yönelimli terapiler, projektif testler ve kriminal psikolojidir. 

Klinik Psikolog Beyza Naz DENİZ, Elpis’te İş Yeri Temelli Psikososyal Destek Programları kapsamında yetişkinlere yönelik bireysel danışmanlık hizmetini vermektedir.